Przejdź do treści

Wybory

Wybory do Sejmu i Senatu RP - 13 października 2019 r.

Nieodpłatna pomoc prawna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Gmina

Urząd Miejski

Organy

Prawo lokalne

Budżet, Majątek, Sprawozdania, Zobowiązania

Realizacja programów zdrowotnych

Poradnik petenta (jak to załatwić?)

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Oświata

Ogłoszenia

Zamówienia publiczne

Zamierzenia i programy

Działalność pożytku publicznego i wolontariat

Dane Publiczne

Akty publiczno - prawne

Oświadczenia majątkowe

Nabór kandydatów na wolne stanowiska pracy

Ochrona Danych Osobowych

Biuletyn Informacji Publicznej

Komisarz Wyborczy w Koszalinie II - Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Gościno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1,
Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58, 78-120 Gościno:

  1. Barbara Maria Strulak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Siemyśl - Przewodniczący
  2. Joanna Małgorzata Wilk, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Gościno - Zastępca Przewodniczącego
  3. Joanna Ewa Jabłońska, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK, zam. Koszalin - Członek
  4. Stanisława Zofia Lisowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gościno - Członek
  5. Stanisława Irena Makarewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wartkowo - Członek
  6. Magdalena Kinga Stachowiak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Lubkowice - Członek
  7. Danuta Katarzyna Widawska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Robuń - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2,
Urząd Miejski, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58, 78-120 Gościno:

  1. Agnieszka Monika Sielska, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK, zam. Ząbrowo - Przewodniczący
  2. Tomasz Paweł Spanier, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Zastępca Przewodniczącego
  3. Marianna Caban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Robuń - Członek
  4. Karolina Maria Gardziewicz, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK (uzupełnienie składu), zam. Gościno - Członek
  5. Aleksandra Beata Karpińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  6. Mateusz Dariusz Kifer, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Robuń - Członek
  7. Ewa Elżbieta Kuzańska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gościno - Członek
  8. Bogumiła Malik, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Gościno - Członek
  9. Artur Stachowiak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Lubkowice - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,
Dom Kultury, ul. Matejki 2, 78-120 Gościno:

  1. Elżbieta Monika Kifer, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Robuń - Przewodniczący
  2. Karolina Ewelina Sondej, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Gościno - Zastępca Przewodniczącego
  3. Anna Bohdan, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  4. Malwina Ewa Kamińska, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK, zam. Gościno - Członek
  5. Anna Kaśków, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  6. Martyna Natalia Lipińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  7. Marek Mariusz Marecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Gościno - Członek
  8. Monika Magdalena Selerowicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  9. Anna Witek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gościno - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,
Świetlica Wiejska, Robuń 30, 78-120 Gościno:

  1. Andrzej Józef Tuszyński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Robuń - Przewodniczący
  2. Dorota Anna Rzewucka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Robuń - Zastępca Przewodniczącego
  3. Edyta Elżbieta Bieńko, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  4. Ewa Danuta Brzezińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ramlewo - Członek
  5. Monika Agnieszka Iwańska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Robuń - Członek
  6. Anna Makochoń, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  7. Maja Żaneta Osińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ramlewo - Członek
  8. Grażyna Sieradzka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gościno - Członek
  9. Kamila Małgorzata Tuszyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Robuń - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5,
Świetlica Wiejska, Wartkowo 27, 78-120 Gościno:

  1. Monika Bogumiła Gabszewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wartkowo - Przewodniczący
  2. Małgorzata Maria Trzcińska, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK, zam. Wartkowo - Zastępca Przewodniczącego
  3. Anna Ewa Cygan, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wartkowo - Członek
  4. Grażyna Stanisława Jakubiak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gościno - Członek
  5. Joanna Ewa Krawczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Robuń - Członek
  6. Barbara Zofia Młotek, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK (uzupełnienie składu), zam. Wartkowo - Członek
  7. Ksenia Bożena Wojtków, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wartkowo - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6,
Dom Pomocy Społecznej, ul. Karlińska 1, 78-120 Gościno:

  1. Krystyna Dorota Dziudzia, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Robuń - Przewodniczący
  2. Anna Maria Marecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Gościno - Zastępca Przewodniczącego
  3. Irena Długaszek, zgłoszona przez KWW GRAŻYNY ANNY SZTARK, zam. Siemyśl - Członek
  4. Marcin Ryszard Kuśmierkowski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Kołobrzeg - Członek
  5. Teresa Maksymiuk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Gościno - Członek

Komisarz Wyborczy w Koszalinie II - Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Gościno

85 KBPobierz